Pošlete pohled na Satelitní řopík a podpořte poštu

Pamatujete si, kdy jste naposledy posílali někomu pohled?

Ano, musíte koupit tu papírovou věc (pohled), známku, ručně napsat pár věcí a pak se vydat hrát hru „najdi poštovní schránku“.

Pokud vás tahle hra nebaví, existuje i jiná možnost. Jmenuje se Pohlednice online od České pošty, vyberete fotku, dopíšete na počítači / mobilu nějaký ten vzkaz, nezapomenete vyplnit adresu, zaplatíte také online a voilá – Česká pošta vytiskne vámi vytvořenou pohlednici a doručí ji až na Satelitní řopík – jediný bunkr v ČR, který má adresu s vlastní poštovní schránkou. Cena jedné pohlednice je od 25 Kč vč. DPH a platit lze platební kartou, anebo převodem. Adresu už určitě znáte:

Satelitní řopík, Družstevní E12, 691 81 Březí

A paní pošťačka / pošťák ji rádi doručí, protože přiznejme si, koho by bavila donáška jen složenek a dalších oficiálních dopisů. Nemluvě o tom, že čím víc pohledů pošlete, tím později bude muset Česká pošta zdražovat ceny svých poštovních služeb z důvodu dalšího propadu počtu odeslaných pohledů 🙂

Ano, jsem „bohatý Pražák/ Plzeňák / Karlovarák“ (stejně jako majitel Satelitního řopíku), takže pošlu rovnou 2 pohlednice.

Ne, nejsem „bohatý“ jako majitel Satelitního řopíku, takže pošlu pouze 1 pohlednici.

Stále jsem některé z Vás nepřesvědčil?

Dobře, přitvrdíme – posláním pohlednice mi uděláte radost a vejdete do historie – Váš pohled se pak zobrazí v Síni slávy. Lepší?